pierwsza pomoc u dzieci wrocławszkolenia bhp wrocławkursy pierwszej pomocy

SzkoleniaPodstawa prawna: Kodeks pracy art. 237 2-5, Rozporządzenie w sprawie szkoleń z zakresu bhp z dn. 27 lipca 2004 r. (Dz.U. nr 180 poz. 1860).

  • szkolenia wstępne bhp
  • szkolenia okresowe bhp dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
  • szkolenia okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
  • szkolenia okresowe bhp dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.
Programy szkolenia opierają się na programach ramowych zawartych w rozporządzeniu w sprawie szkoleń bhp. Tematyka szkolenia jest dostosowana do specyfiki zajmowanych stanowisk i wykonywanej pracy uczestników szkolenia.

Szkolenia organizowane są w siedzibie zlecającego lub w salach wykładowych naszej firmy. Każdy z uczestników szkolenia na jego koniec otrzymuje konspekt z najważniejszymu zagadnieniami poruszanymi w trakcie spotkania, by w każdej chwili mógł wrócić do interesujących do zagadnień.


KOMPLEKSOWE SZKOLENIE PRACOWNIKÓW 3 w 1

Dla grup zorganizowanych oferujemy połączenie trzech szkoleń w jedno. Moduły bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy zostają poszerzone o rozbudowaną część praktyczną, co pozwala faktycznie opanować niezbędne umiejętności do pełnienia funkcji osób wyznaczonych przez pracodawcę do udzielania pierwszej pomocy oraz zwalczania pożarów i ewakuacji pracowników, a jednocześnie spełniać wymogi szkolenia bhp.

Osoby, które pomyślnie ukończą szkolenie, otrzymują zaświadczenie o ukończeniu szkolenia okresowego bhp oraz certyfikaty ukończenia szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i ochrony przeciwpożarowej.

kursy pierwszej pomocy wrocław kursy pierwszej pomocy szkolenia bhp wrocław pierwsza pomoc u dzieci wrocław

Firma Seguro organizuje szkolenia bhp oraz kursy pierwszej pomocy i przeciwpożarowe. W naszej ofercie znajdują się również takie usługi jak ocena ryzyka zawodowego. Prowadzone przez nas kursy i szkolenia odbywają się przede wszystkim na terenie miasta Wrocław, ale również w innych miastach Polski. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty

Ośrodek Doradczo-Szkoleniowy
SEGURO

52-228 Wrocław
ul. Inżynierska 45/U19
(budynek Corte Verona)

Dane kontaktowe:
kom. 501 442 622
tel. 71 715 23 98
fax 71 707 11 99
e-mail: biuro@segurobhp.pl

Tagi
kursy pierwszej pomocy, kurs pierwszej pomocy Wrocław, szkolenia pierwsza pomoc Wrocław, pierwsza pomoc u dzieci Wrocław, szkolenia bhp Wrocław, kursy pierwszej pomocy Wrocław, kurs bhp Wrocław, usługi bhp Wrocław, ocena ryzyka zawodowego Wrocław, obsługa bhp Wrocław